29 Ocak 2024 16:36
AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt...
Valimiz Sayın Recep Soytürk, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Açılışı Programı öncesinde Süleymanpaşa İlkokulu çevresinde bulunan esnafları ziyaret etti.
Esnaflarla bir süre sohbet eden Vali Soytürk, çevrede bulunan okullar hakkında esnafla bilgi alışverişinde bulundu. Esnafa bol ve bereketli kazançlar dileyen Vali Soytürk ardından program alanına geçti.