Süleymanpaşa da Vefat Edenler
Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden; Lütfiye Yürekli'nin eşi, Nevide, Barış ve Simge Nur'un babası Selahattin Yürekli vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Parmaksız Mahalle Caminden kaldırılacak olup, Parmaksız Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Vefat Tarihi: 24.06.2024
Hayrabolu Dambaslar Mahallesi sakinlerinden Gülcan Şimşir ve Şencan Batır'ın babaları İsmail BATIR vefat etmiştir. Cenazesi bugün İkindi namazından sonra Halil Aytaç Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz
Vefat Tarihi: 23.06.2024
Yavuz Mahallesi sakinlerinden, Emel Yüceel'in eşi Meltem Yüceel ve Esra Yüceelin babaları İffet , Ayşe ve Hasan Yüceelin kardeşi Çaykur Bayii Erdinç YÜCEEL vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Orta Camiden kaldırılacak olup Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Vefat Tarihi: 23.06.2024
Çınarlı Mahallesi Sakinlerinden, Merhum Hüseyin Sancar'ın eşi, Kevser Eren, Gülümser Babacan ve Selver Sancar'ın anneleri, Nazime Sancar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Kamil Ağa Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Vefat Tarihi: 20.06.2024
Hürriyet Mahallesi Sakinlerinden, Merhum Rüştü Reisoğlu'nun eşi, Canan Armağan, Aynur Kul ve Ayla Reisoğlu'nun anneleri, Merdüm ( Mürüvvet) Reisoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Osmanlı Can Caminden kaldırılacak olup, Kumbağ Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Vefat Tarihi: 15.06.2024
100.Yıl Mahallesi sakinlerinden, Yalçın Özseven 'in eşi ,Şenol Özkan 'ın kızı ,Ayhan Özseven 'in gelini Gökçe Özseven Özkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Hocaoğlu camiinden kaldırılacak olup , Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah 'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Vefat Tarihi: 13.06.2024
Altınova mahallesi sakinlerinden Merhum Niyazi Orhan'ın eşi,Gürkan Orhan,Sevilay Dağlı ve Nuray Küçük'ün anneleri Fatma Orhan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Altınova Yeni Caminden kaldırılacak olup,Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Vefat Tarihi: 15.05.2024
Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Merhum Muhterem Balçın'ın eşi Mükerrem Mağara, Melda Balçın ve Mustafa Balçın'ın anneleri Fatma Balçın vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Orta Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Vefat Tarihi: 15.05.2024

Son Güncellenme:24.06.2024 19:10:56