16 Haziran 2023 17:30
Sahil ve karasularımızın korunması, denizlerde güvenlik ve emniyetin sağlanmasında üstlendiği...
İl Milli Eğitim Müdür Vekili İlhan Koçer, okul ve kurumlarımızda görev yapan okul müdürü ve müdür yardımcılarına yönelik olarak düzenlenen Eğitim Kurumu Yöneticileri Eğitim Seminerlerini ziyaret etti. Hizmetiçi eğitim çalışmaları kapsamında Hayrabolu Anadolu İmam Hatip Lisesi, Malkara Halk Eğitimi Merkezi, Şarköy Halk Eğitimi Merkezi, Marmaraereğlisi Halk Eğitim Merkezi ve Saray Mustafa Elmas Arıcı Anadolu Lisesini ziyaret ederek hizmetiçi eğitim çalışmalarını yerinde inceledi.