Vali Soytürk Sağlık Personellerine “Başarı Belgesi” Taktim Etti

Vali Soytürk Sağlık Personellerine “Başarı Belgesi” Taktim Etti

Recep Soytürk, Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen 14 Mart Tıp Bayramı Kutlama Programı’na katıldı.

Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi’nde düzenlenen programa Vali Soytürk’ün yanı sıra İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Cengiz Kalkan, Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Mustafa Dönmez, Yeşilay Tekirdağ Şube Başkanı Zafer Soykırlı, Şehir Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Lütfi Çağatay Onar ve sağlık personeli katıldı.

Program, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından başladı.

Ardından 14 Mart Tıp Bayramı’nın anlam ve önemi ile tarihsel sürecini anlatan video izlendi. Akabinde Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca’nın da sosyal medya hesabında paylaştığı Tekirdağ Şehir Hastanesi ile ilgili video izlendi.

Video gösteriminin ardından günün anlam ve önemini belirten konuşma, İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Cengiz Kalkan tarafından yapıldı.

Sonrasında konuşan Vali Soytürk; “Bazı arkadaşlarımıza belge vereceğiz ama bana sorarsanız bütün sağlık çalışanlarına teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız diyorum. 14 Mart Tıp Bayramınızı kutluyorum.” dedi.

Protokol konuşmalarının ardından “Başarı Belgesi” almaya hak kazanan 27 sağlık personeline belgeleri, Vali Soytürk tarafından verildi.

Toplu fotoğraf çekiminin ardından program sona erdi.

Programın ardından Vali Soytürk, hastaneyi gezerek sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.