Dolar 31,3634
Euro 34,0393
Altın 2.103,21
BİST 9.097,15
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Tekirdağ 11°C
Yağmurlu
Tekirdağ
11°C
Yağmurlu
Cts 12°C
Paz 13°C
Pts 12°C
Sal 11°C

Yelken Yarışları 10-11 Şubat 2024 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Yelken Yarışları 10-11 Şubat 2024 tarihleri arasında  gerçekleştirildi.
12 Şubat 2024 12:36

Yelken İl Temsilciliği faaliyet programında bulunan Açık Tekirdağ İl Birinciliği Yelken Yarışları 10-11 Şubat 2024 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Yarışlarda Optimist ve ILCA kategorisinde kulübümüzden 50, Galatasaray Yelken Kulübünden 10, Marmara Yelken Kulübünden 4, Bulgaristan’dan 11 toplamda 75 sporcu mücadele etmiştir.
Dereceler 4 Yarış üzerinden alınmıştır.
Sporcular ödüllerini gerçekleşen yarışların ardından kulübümüzde yapılan ödül merasimiyle, Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Üzgün, Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlhan Koçer, Süleymanpaşa Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Mutlu, Yelken İl Temsilcisi Şenol Birol Uzel, Tekirdağ Yelken Spor Kulübü Komodoru Göksel Karaevli, Tekirdağ Yelken Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Şen, ve Onur Gencay tarafından aldılar.

Yarışan ve madalya almaya hak kazanan tüm sporcularımızı tebrik ederiz. 🏆⛵
OPTİMİST GENEL KLASMAN
1. TUNA KAYA- TEKİRDAĞ YELKEN KULÜBÜ
2. BORAN ÖDEN- TEKİRDAĞ YELKEN KULÜBÜ
3. ALİZE DURU BİRİNKULU- GALATASARAY YELKEN
4. SHTERİON DAILOV- CYCLONE CLUB
5. MİNA DÜNDAR- GALATASARAY YELKEN
OPTİMİST JUNİOR
1. AHMET AREL BARUT- TEKİRDAĞ YELKEN KULÜBÜ
2. KEMAL EFE KARA- TEKİRDAĞ YELKEN KULÜBÜ
3. DORUK ÖZKAN- TEKİRDAĞ YELKEN KULÜBÜ
4. DURU ATEŞ- TEKİRDAĞ YELKEN KULÜBÜ
5. AHMET YANKI UZUNÖZ- GALATASARAY YELKEN
OPTİMİST KIZLAR
1. ALİZE DURU BİRİNKULU – GALATASARAY YELKEN
2. MİNA DÜNDAR- GALATASARAY YELKEN
3. MELİS BOLAT- TEKİRDAĞ YELKEN KULÜBÜ
OPTİMİST JUNİOR KIZLAR
1. DURU ATEŞ- TEKİRDAĞ YELKEN KULÜBÜ
2. MAYA KARABAT- MARMARA YELKEN KULÜBÜ
3. LİLA ATALAY- GALATASARAY YELKEN
ILCA 4 GENEL KLASMAN
1. EGE AYYILDIZBAYRAKTAR- TEKİRDAĞ YELKEN KULÜBÜ
2. İLAYDA ŞEN – TEKİRDAĞ YELKEN KULÜBÜ
3. VLADİMİR OBRESHKOV- SC ‘CHERNO MORE-BRİZ’
4. UTKU AKSOY- TEKİRDAĞ YELKEN KULÜBÜ
5. ADRİANA PETKOVA- SC ‘CHERNO MORE-BRİZ’
ILCA 4 KIZLAR
1. İLAYDA ŞEN – TEKİRDAĞ YELKEN KULÜBÜ
2. ADRİANA PETKOVA- SC ‘CHERNO MORE-BRİZ’
ILCA 4 JUNİOR
1. NAZ DEFNE GENÇ- TEKİRDAĞ YELKEN KULÜBÜ
2. EGE SUBAŞI- TEKİRDAĞ YELKEN KULÜBÜ

ILCA 6 GENEL KLASMAN
1. SAVELIY IVAKIN- SC ‘CHERNO MORE-BRİZ’
2. KUTSAL GÜNEŞ KURNAZ- TEKİRDAĞ YELKEN KULÜBÜ
ILCA 6 GENÇLER
1. SAVELIY IVAKIN- SC ‘CHERNO MORE-BRİZ’
2. KUTSAL GÜNEŞ KURNAZ- TEKİRDAĞ YELKEN KULÜBÜ
BAMBİNOS ERKEKLER
1. RÜZGAR KUZEY AZMAN- GALATASARAY YELKEN
2. YAĞIZ EFE BARDAK- TEKİRDAĞ YELKEN KULÜBÜ
3. KUZEY TUNA AKBAY- TEKİRDAĞ YELKEN KULÜBÜ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.