DESTEK KART SAHİPLERİNE ULAŞIYOR

DESTEK KART SAHİPLERİNE ULAŞIYOR

Dev yatırım ve projelerle kentin gelişimine büyük katkı sağlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik alanında da çalışmalarını aralıksız sürdürerek örnek projelere imza atmaya devam ediyor.Bu kapsamda ekonomik zorluklar yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için ‘Destek Kart’ uygulamasını hayata geçiren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, ailelere kartlarını teslim etmeye başladı.
‘DESTEK KART’ PROJESİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ
Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Sosyal Yardımlar Şube Müdürlüğü tarafından sosyal incelemeler sonucu ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen aileler Destek Kart uygulamasından yaralanmaya başladı. 11 ilçe kapsamında yürütülen proje ihtiyaç sahibi ailelere, temel ihtiyaçlarını kendi tercihlerine göre alabilme imkanı tanıyor. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi proje kapsamında belli periyotlarlaDestek Kart’a yüklemeler yaparakihtiyaç sahibi ailelere destek oluyor.
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK “BİR NEBZE DE OLSA İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİMİZE DESTEK OLABİLİYORSAK HİZMETLERİN EN GÜZELİNİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ DEMEKTİR”
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Hizmet aşkıyla çıktığımız bu yolda, hizmetlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Her alanda atılımlarla kentimize hizmet etme gayreti içerisindeyiz. Bu kapsamda ihtiyaç sahibi ailelerimiz için Destek Kart uygulamasını hayata geçirdik. İhtiyaç sahibi ailelerimizi tespit ederek kendilerine ulaştık ve kartlarını teslim ettik. Bir nebze de olsa ihtiyaç sahibi ailelerimize destek olabiliyorsak hizmetlerin en güzelini gerçekleştiriyoruz demektir. Çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.