28 Nisan 2023 13:50
100.Yıl Mahallesi sakinlerinden Kudret Ersoy’un eşi Kutsal Ersoy’un babası Fethi...
ERGENE İLÇEMİZDE, ‘’GELECEĞE NEFES,CUMHURİYETE NEFES ‘’ PROJESİ KAPSAMINDA 200 ADET FİDAN TOPRAĞA KAVUŞTU. Ergene Kaymakamlığı çatısı altında ‘’11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü’’ çalışması içerisinde yer alan Ergene Gençlik Ve Spor İlçe Müdürlüğümüz ve Ergene Milli Eğitim İlçe Müdürlüğü ile paydaş olarak Sağlık Mahallesi Ergene Spor Kompleksinde gerçekleşen ‘’Geleceğe Nefes, Cumhuriyete Nefes’’ projesi kapsamında 200 adet fidan dikildi. Gerçekleştirilen projede Ergene Kaymakamı Sayın Kadir DUMAN,Ergene Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Şenol DOĞRAMACI, İlçe Müdürleri, sporcu öğrenciler ve veliler de yer aldı.