23 Şubat 2024 13:50
EMİN BENAN UTKU ORAL ÇELİKKOL ERGÜN GÜLERYÜZ VEDAT TURUNÇ BÜŞRA...
Diyarbakır’ın Bismil İlçesi’ne 1993 yılında öğretmen olarak atanan, atandıktan 25 gün sonra babası Hasan Alten ile birlikte PKK’lı hain teröristler tarafından Şehit edilen Öğretmen Neşe Alten, Şehâdetinin 30. yılında kabri başında dualar edilerek ve Kuran-ı Kerim okunarak anıldı. Düzenlenen anma törenine, Neşe Alten’in kardeşleri İsmail Alten ve Mehmet Alten, Şarköy Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan, Şarköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Barış Elma ,Neşe Alten İlkokulu Öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.