1 Şubat 2023 20:27
Bakanlığımız eğitime erişimi artırmak için sosyal politikalarla öğrencileri desteklemeye devam...
Yapılan paylaşımda;Hayata ne verirseniz, hayat size daha mükemmelini verirmiş. Biz hayata ne verdik bilmiyoruz ama bize sevgi dolu kocaman yürekli dostlar verdi 💐Nazik ziyaretleri için Süleymanpaşa Kent Konseyi Başkanım Beste Emre Güngör’e Namık Kemal mahallesi muhtarım Banu Şebnem Yenal Çalışkan’a ve Topağaç muhtarım Gülden Türkan’a teşekkür ederim