BÜYÜKŞEHİR EKİPLERİ, TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINI DENETLEDİ

BÜYÜKŞEHİR EKİPLERİ, TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINI DENETLEDİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, toplu taşımada hizmet standartlarını yükseltmek, özellikle okulların açılması ile birlikte öğrencilerin okula ulaşımları noktasında sıkıntı yaşamamalarını sağlamak amacıyla toplu taşıma faaliyetinde bulunan araçlara yönelik denetimlerini sıklaştırdı.

Süleymanpaşa, Çorlu ve Çerkezköy’de gerçekleştirilen denetimlerde toplu taşıma araçlarının sefer saatlerine uyup uymadıkları ve sefer sayısının yeterliliği konusuna özellikle dikkat edildi.

BAŞKAN ALBAYRAK: “YENİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILININ BAŞLAMASI İLE ÖĞRENCİLERİMİZİN OKULLARA ULAŞIMININ KOLAYLAŞTIRILMASI NOKTASINDA TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINA YÖNELİK DENETİMLERİMİZ DEVAM EDİYOR”

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımıza etkin, verimli ve konforlu bir şekilde toplu ulaşım hizmeti verebilmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle yeni eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte öğrencilerimizin okula ulaşımlarında sıkıntı yaşamamaları için toplu taşıma araçlarında denetimlerimizi sıklaştırıldık. Halkımıza kaliteli ve sürdürülebilir toplu taşıma hizmetini, konforlu ve güvenli bir şekilde sunmak amacıyla denetimlerimize bundan sonra da belirli periyotlarda devam edeceğiz.” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.