17 Eylül 2023 19:52
Bugün sabaha karşı saat 06.15 sıralarında Keşan’da meydana gelen trafik...
Mv. Nurten Yontar: Çerkezköy Belediyesi tarafından Kültür Sanat Festivali kapsamında, Kartaltepe piknik ve mesire alanında sosyal belediyecilik anlayışıyla her yıl düzenlenen; yüz boyama, palyaço, sihirbaz gösterisi gibi etkinliklerin de olduğu Geleneksel Sünnet Şölenine katıldım.
Bu güzel organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen başta Çerkezköy Belediyesi Başkanı Sn. Vahap Akay olmak üzere herkese teşekkür ediyor, yavrularımız için hayırlı olmasını diliyorum.