24 Mart 2024 14:27
“Ben gelmedim kavga için, benim işim sevgi için, dostun evi...
Tekirdağ Öğretmen Akademisi Projesi Kapsamında Müdürlüğümüz Konferans Salonunda ”AB Projeleri HazırlamaTeknikleri Eğitimi” eğitim yöneticileri ve öğretmenlerin katılımıyla gerçekleştirildi. Eğitim Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi öğretmeni Sami Sözer tarafından verildi. Eğitimin Sonunda katılımcılara İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan tarafindan katılım belgeleri takdim edildi.