NKÜ, 12. Üniversite Tanıtım Fuarına Katıldı

NKÜ, 12. Üniversite Tanıtım Fuarına Katıldı

 

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Türkiye’nin en büyük katılımlı üniversite ve meslek tanıtım etkinliği olan “12. Üniversite Tanıtım Fuarı”nda yer aldı.

Tekirdağ Anadolu Lisesi’nin (TAL) organizasyonuyla gerçekleştirilen etkinliğeMillî Eğitim Bakan Yardımcısı Nazif YILMAZ, Süleymanpaşa Kaymakamı Mustafa GÜLER, Süleymanpaşa Belediye BaşkanıCüneyt YÜKSEL, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat TAŞAN, İl Millî Eğitim MüdürüErsan ULUSAN, İl protokol üyeleri, Okul Müdürleri ile çok sayıda vatandaş ve öğrenci katıldı.

Rektör Yardımcımız Prof.Dr. Murat TAŞAN,Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’ne ait tanıtım stantlarını il protokolü ile birlikte ziyaret etti. Stantları çok sayıda vatandaş ve öğrenci de ziyaret etti.

Program kapsamında Üniversitemiz Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi İlke ÖZER ASLAN gerçekleştirdiği sunumunda Tıp Fakültesini kısaca tanıtarak, Tıp öğrencilerinin akademik yaşamları ve sosyal yaşamları hakkında bilgiler verdi.

NKÜHayrabolu Meslek Yüksekokulu’ndan Öğr. Gör. Dr. Kenan BAYSAL ise yapay zekanın günümüzde ne kadar gelişim gösterdiği ile ilgili bir seminerverdi.

Tekirdağ Sahil Dolgu Alanındaki fuarda, katılımcı 59 Üniversitenin stantlarında tanıtımların yanı sıra, seminerler,müzik dinletileri veçeşitlietkinlikler düzenlendi.

 

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.