AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Gökhan Diktaş, Altınova mahallesinde seçim bürosu açtı.

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Gökhan Diktaş, Altınova mahallesinde seçim bürosu açtı.

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Gökhan Diktaş, Altınova mahallesinde seçim bürosu açtı.
Seçim Bürosu açılışında konuşan AK Parti Süleymanpaşa ilçe Başkanı Sezai Çetin, AK Parti’nin 20 yıldır Ülkeyi gururla yönettiğini belirterek;” Seçime sayılı günler kaldı. 20 yıldan bu yana alnımız akıyla bu Ülkeye hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Yapılacak seçimlerde halkımızın da tecavüzü ile yeniden kaldığımız yerden hizmet etmeye devam etmek istiyoruz. Seçim çalışmalarında görüyoruz ki Milletimiz macera arama peşinde değil var alan hizmetlerin devamın istiyor” dedi.
“Altınova mahallesine ciddi yatırımlar yaptık”
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ise Süleymanpaşa Belediyesinin Altınova Mahallesine ciddi yatırımlar yaptığını ifade ederek, şunları kaydetti;”Yıllarda Altınova mahallemizin sadece ismi altındı. Bizden önceki 10 yıllık süreçte Altınova Mahallesi yeterli yatırımı alamamıştı. Altınova Türkiye’nin 20 yıl önceki hali gibiydi. Sadece ismi altındı. 4 yıldır Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Milletvekillerimizin desteği ile Altınova’mıza çok ciddi yatırımlar yaptık. Yapmaya da devam edeceğiz. Daha önce Altınova Mahallesine üvey evlat muamelesi yapılmıştır. Sokakta yürünmüyordu. Parkaları, sahili ve Millet bahçesi yoktu. Sadece söz ile 10 yıl boyunca idare ettiler. 2019 seçimlerinde Altınova mahallesi bu kardeşine sahip çıktı. Biz de Altınova Mahallesine vermiş olduğumuz sözleri yerine getirmek için gece gündüz çalışıyoruz.”
“Bizi bölmeye çalışıyorlar”
Türkiye’nin dış güçlerce bölünmeye çalışıldığını da ifade eden Yüksel, konuşmasını şöyle sürdürdü;” Yıllarca bu Millet Birlikte ve Beraberlik dedikçe Türk, Kürt Alevi, Sünni diyerek bizi bölüp parçalamaya çalışmışlar. Acemin-Araba, Arabın Aceme üstünlüğü yoktur. Üstünlük Takvadadır. Biz Kültürel farklılıklarımızla büyük bir Türkiye’yiz. Bu ulus birlikteliğini daim ettiği sürece kıyamete kadar var olacaktır. Ülkeler parçaladıkları an birilerine yem olmuştur. PKK’nın ele başları bas bas ‘Yerelde Özerklik’ diye bağırıyor. Yerelde Özerklik demek Türkiye’nin parçalanmasına ilk adımı atmak demektir. Kimi destekliyorlar birde ona bakmamız lazım. Kimi destekliyorlarsa yapılan pazarlığın farkında olmak lazım. Bu mahallede hem Van’lım, Hem Tekirdağlım, hiç kimse AK Partili Belediye Başkanı bize hizmet getirmedi diyemez. Biz Yaradılanı Yaradandan dolayı sevmişiz. Biz Recep Tayyip Erdoğan’dan bunu öğrendik. Sahada da bunu uyguluyoruz. Ülkemizi 4 bir yandan sarmaya çalışan zihniyeti görüyoruz. Hemen Dedeağaç’ta buradan 1 saat öteye gittiğinizde ABD’nin tüm tanklarını sınıra indirdiğini görüyoruz. Bu tanklar Rusya, Suriye için değil Türkiye ile ilgili ne hesapları var diye düşünmek lazım. Yıllardır Suriye ve Irak’a silah indirenlerin, neyi hesabını yaptıklarını düşünmemiz lazım. Türkiye’de 15 Temmuz boşuna yaşanmadı. Biz güçlü Türkiye dedikçe birileri bizleri parçalamak için her türlü hamleyi yaptılar. Bu seçim bundan sonra geleceklerin beka seçimidir. Bizim çocuğumuzun ve torunlarımız için beka seçimidir. Biz tam bağımsız güçlü Türkiye dedikçe, gazımızı çıkardıkça birileri silahları yığmaya kalktılar. Ama anlayamadıkları, farkına varamadıkları çok önemli bir konu var. Biz Çanakkale’de kurtuluş savaşında Lazıyla, Çerkeziyle, Arap’ı ve Sun’isi ile birlikte hep beraber savaştık. Bu Millet ne kadar dışardan bölünmeye çalışıldıysa o kadar da kilitlenmiştir. Bu seçim tek başına Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimi değildir. Bu Milletin beka seçimidir. Oylarınızı verirken 20 yıllık kazanımlarımızı sokağa atmayalım. Birilerinin bizim bağımsızlığımıza yaptığı hamlenin farkına varalım. “
“Milletimizin daha büyük bir teveccühünü bekliyoruz”
AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ali Gümüş ise AK Partinin oylarını daha da arttırmak için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade ederek;” Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel Altınova Mahallesine hizmet getirdi. İnşallah bu seçim bürosu bizim zafer karargahımız olur. Seçime sayılı günler kaldı. Adım adım, mahalle mahalle gezerek girilmedik ev bırakmamak istiyoruz. Çok iyi bir Milletvekili Listemiz var. inşallah Milletvekili adaylarımızla yürüyoruz. Bu seçimlerde Milletimizin daha büyük bir teveccühünü bekliyoruz” şeklinde konuştu.
“Durmak yok, doğru adımlarla yola devam”
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Gökhan Diktaş ise AK Parti’nin başarılı bir 20 yıl geçirdiğini ifade ederek,” şunları kaydetti; ”Hep birlikte önemli bir süreç yaşamaktayız. Hem Ülkemiz hem de yakın coğrafyamız, hem de mazlum Millet Ülkemiz ’de ki seçimi heyecanla bekliyorlar. Bazı Ülkeler ise Ülkemizdeki seçimi takip etmekte ve müdahale etmeye çalışmaktadır. 6’lı, 7’li, 8’li dediğimiz masanın aslında kendi aralarında birliktelik olmadılar. Bu masa dışarıdan almış olduğu maddi ve manevi desteklerle bizi bölmeye çalışıyorlar. Biz tüm Milletimizi kucaklayarak 20 yılı başarı ile geçirdik. İnşallah bundan sonrada hep birlikte Ülke, Millet ve Bölge olarak hem Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bu yolda ki davasında hem de beraber kenetlenerek bunlar izin vermeden önümüze bakarak, doğru adımlarla yolumuza devam etmemiz gerekir. Biz Milletimiz ile el ele verip, birlik –beraberlik içerisinde bu süreci zafer ile noktalayacağız. Tekirdağ’da yaşayan herkesle birlik ve beraberlik içerisindeyiz. Durmak yok, doğru adımlarla yola devam”
Konuşmaların ardından AK Parti Altınova Mahalle Başkanı Veli Yamak tarafından hazırlanan pasta kesilerek seçim bürosu açıldı.
Seçim bürosunun açılışının AK Partili heyet Altınova mahallesinde esnafı ziyaret etti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.