27 Aralık 2022 18:58
Milli Eğitim Bakanlığı’nın başlattığı “Kütüphanesiz Okul Kalmayacak” projesi kapsamında yapımı...
Cüneyt Yüksel:Süleymanpaşa Belediyemizde görev yapan memur ve sözleşmeli personellerimizin Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesini Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) İş Yeri Temsilcilerimizle birlikte imzaladık.
Kurumumuza ve tüm çalışma arkadaşlarımıza hayırlı olsun.