Sedefçi “babalık yapmak istiyorum”

Sedefçi “babalık yapmak istiyorum”

İYİ Parti Belediye Başkan adayı Hamdi Sedefçi, 31 Mart”ta yapılacak yerel seçimler için iddialı olduğunu, gittiği her yerde ilgiyle karşılandığını söyledi.
Seçimlere sayılı günler kala başkan adayları mahalle, esnaf ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeyi sürdürüyor. İYİ Parti adayı Hamdi Sedefçi”de Trakya Gazeteciler Derneği”ni ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Dernek Başkanı Orhan Doğan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Sedefçi, 31 Mart”ta seçimi kazanacağını iddia etti.
Belediye ve İl Genel Meclisi adayları ile dolaşan Sedefçi, “Cumhuriyet kenti olan Edirne”ye sahip çıkmak lazım. Ben Edirne”yi babalık etmek istiyorum. Gittiğim yerlerde sevgiyle karşılanıyorum. Bu beni mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.
CHP Genel Başkanı Özgür Özel”in Edirne mitinginde kendisiyle ilgili söylediği sözlerin hatırlatılması üzerine Sedefçi, “orada benden bahsetti. Bunu neden söylüyor, demekki beni güçlü görüyor” dedi. Sedefçi, AK Parti Belediye Başkan adayı Belgin İba”yı eleştirirken “devlet projeleri ile propaganda yapıyor. Valiliğin yaptığı projeleri kendi yapmış gibi gösteriyor. Kendisiyle hiç alakası yok” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.