12 Ocak 2023 13:08
Yapılan paylaşımda; Çok şükür artık bizim esnafımızda kredi almak için...
Süleymanpaşa Kaymakamı Sayın Mustafa GÜLER ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ebubekir ATİLLA, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Bayrak Törenine katıldı. Kaymakam Sayın Mustafa GÜLER, Öğretmenler Odasında Öğretmenler ile bir süre sohbet ettikten sonra sınıf ziyaretleri gerçekleştirdi.