MHP Tekirdağ İl Başkanlığı, Seçim Çalışmalarına Muratlı İlçe Başkanlığı’ndan Yoğun Bir Katılım İle Başladı

MHP Tekirdağ İl Başkanlığı, Seçim Çalışmalarına Muratlı İlçe Başkanlığı’ndan Yoğun Bir Katılım İle Başladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tekirdağ İl Başkanlığı, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde seçim çalışmalarına hızlı bir başlangıç yaptı. MHP Tekirdağ İl Başkanı Süleyman Fethi Şirin ve İl Yönetim Kurulu üyeleri, yoğun bir kalabalıkla Muratlı İlçe Başkanlığı’nda seçim çalışmalarına start verdi.

Seçim çalışmalarının başlamasıyla birlikte MHP Tekirdağ İl Başkanı Şirin, yaptığı açıklamada;

“Tekirdağ’da Milliyetçi Hareket Partisi olarak güçlü bir şekilde yer alarak Milliyetçi Hareket Partisinin ve Cumhur İttifakı’nın belediye sayısını arttıracağımızı ve seçim sürecinde azimle çalışacağımızın sözünü veriyoruz” dedi.

Süleyman Fethi Şirin;

“Halkımıza daha iyi hizmet sunmak, Milliyetçi Hareket Partisi’nin ve Cumhur İttifakının yerel hizmetlerini hemşehrilerimize sağlamak için var gücümüzle çalışacağız. Muratlı’dan başladığımız bu seçim kampanyası, tüm Tekirdağ genelinde aynı heyecan ve coşkuyla devam edecek” şeklinde konuştu.

Seçim çalışmalarının, yerel yönetimlerde Milliyetçi Hareket Partisinin hizmetlerini İl ve İlçe sakinlerimize sağlamayı hedeflediği anlatılırken, Muratlı İlçe Başkanlığı’nda yapılan etkinlikte partililerin coşkusu dikkat çekti. MHP Tekirdağ İl Başkanlığı, seçim çalışmalarına il genelinde devam edeceklerini bildirdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.