MALKARA’NIN KIRSAL MAHALLELERİNDE TOPLU TAŞIMA HİZMETİ BAŞLADI

MALKARA’NIN KIRSAL MAHALLELERİNDE TOPLU TAŞIMA HİZMETİ BAŞLADI

Vatandaşlara kaliteli ve güvenli bir ulaşım hizmeti sağlamak amacıyla çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Malkara’nın kırsal mahalleleri için toplu taşıma hizmetini başlattı.

Sabahın erken saatlerinde Malkara’ya giden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, TEKULAŞ’a bağlı 57-58-59-60 No’lu hatlarda çalışacak şoförleri ilk görevlerine uğurladı. Toplu taşıma araçlarımız her hafta pazartesi günü Malkara’nın kırsal mahallelerinde vatandaşlarımızın hizmetinde olacak. Vatandaşlarımız hatlarla ilgili saat, güzergâh ve tarife bilgilerine www.tekulas.com.tr internet adresinden ulaşabilirler.

Ulaşım alanında yenilikçi ve sürdürülebilir projelerle Tekirdağ’da ilkleri gerçekleştiren, çağın getirdiği teknolojik imkânları, insanların günlük hayatını kolaylaştıracak ve ulaşımda artı bir değer katacak şekilde hizmete yönlendiren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Malkara ilçesinin kırsal mahallelerine yönelik toplu taşıma hizmeti ile birlikte bu güzergâhta önemli bir ihtiyacı daha karşıladı.

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK: “MALKARA İLÇEMİZİN KIRSAL MAHALLELERİNDE FAALİYET GÖSTERECEK HATLARIMIZI VATANDAŞLARIMIZIN HİZMETİNE SUNUYORUZ”

Önemli bir hizmeti daha hayata geçirdikleri için duyduğu memnuniyeti ifade eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak toplu taşımanın önemini biliyor ve vatandaşlarımıza kaliteli ve güvenli bir toplu ulaşım hizmeti vermek için önemli çalışmalar yapıyoruz. Bu kapsamda Malkara ilçemizin kırsal mahallelerinde faaliyet gösterecek hatlarımızı da vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Kırsal mahallelerde hizmet verecek olan hatlarımızın halkımız için hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.