TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EKİPLERİ ÇANAKKALE’DE

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EKİPLERİ ÇANAKKALE’DE

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Çanakkale’de meydana gelen orman yangınına müdahale çalışmalarına destek vermekamacıyla çok sayıda araç ve personelini yangın bölgesine gönderdi.
TOPLAM 13 ARAÇ VE 22 PERSONEL BÖLGEYE GÖNDERİLDİ
Çanakkale’de meydana gelen orman yangınına müdahale eden itfaiye ekiplerine destek vermek üzere hazırlanan itfaiye ekibi yangın alanlarına ulaştı. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 1 arazöz, 9 su tankeri, 1 dozer, 1 çekici ve 1 öncü araç olmak üzere toplam 13 araç ile 22 personeli Çanakkale’ye göndermiş durumda.
BAŞKAN ALBAYRAK: “TÜM İMKÂNLARIMIZLA YANGIN BÖLGESİNDEYİZ”
Ekiplerin büyük bir özveri ve fedakârlık ile orman yangınları ile mücadele ettiğini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak araçlarımız ve ekiplerimizle birlikte Çanakkale’deki yangın söndürme çalışmalarına destek oluyoruz. Elimizden geldiğince imkânlarımızı yangın bölgesi için seferber etmiş durumdayız. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak yangından zarar gören tüm vatandaşlarımızın yanındayız. Birlik ve dayanışma ile yaraları hep birlikte saracağız. Zarar gören vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyor, yangınla mücadele eden tüm ekiplerimize de kolaylıklar diliyorum. Biran önce tüm yangının kontrol altına alınması en büyük temennimiz” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.