11 Ocak 2023 18:19
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile bölgemizde görev yapan...
Trakya Hentbol Şenliği Muratlı Atatürk Spor Salonu’nda 26 ve 27 Mayıs tarihlerinde; Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’dan sekiz takımın katılımıyla kız ve erkek kategorilerinde gerçekleştirildi. Etkinlikte; Lüleburgaz Voleybol Akademi, Edirne GSİM, Kırklareli GSİM, Tekirdağ Hentbol Akademi, Tekirdağ Ergene Gelişim Spor Kulübü’nden kız ve erkek takımları mücadele etti.