1 Nisan 2023 23:46
İyi Parti İftar Yemeği ve 31 Aday Adayı Tanıtım Toplantısı...
TBMM 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinin tamamlanması ve İl Seçim Kurulu’ndan mazbatalarımızı almamızın ardından TBMM’de kayıt işlemlerimizi bugün gerçekleştirdik. Ülkemize, milletimize ve Tekirdağ’ımıza hayırlı olmasını diliyorum. Sadece Tekirdağlı hemşehrilerimizin değil bütün vatandaşlarımızın çözülmesi bekleyen sorunlarını Gazi Meclis’e taşıyacağımız bir dönem olmasını temenni ediyor ve bu uğurda var gücümle çalışacağımın sözünü veriyorum.