29 Kasım 2022 19:23
Tekirdağ Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü * görevlilerince Tekirdağ Büyükşehir...
İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan Süleymanpaşa ilçemizdeki Güçlendirme Çalışmaları Tamamlanan Kadriye Nazif Gölge Anadolu Lisesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Güçlendirme çalışmaları tamamlanarak kendi binasında eğitim öğretime başlayan Kadriye Nazif Gölge Anadolu Lisesinde incelemelerde bulundu yönetici ve öğretmenler ,öğrenciler ile bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.