9 Kasım 2023 18:40
Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Sevgi, Saygı ve Özlemle...
ÖNDER ÇİFTÇİ PROJESİ BİTKİ KORUMA & TOHUM TEKNİK UYGULAMA GÜNLERİ ETKİNLİĞİ 10-11 mayıs 2023 YAĞCI MAHALLESİNDE (mezarlık yanı) GERÇEKLEŞTİRİLECEK.
GÜZEL BİR ETKİNLİK YAPMAYI PLANLADIKLARINI BELİRTEN S.S. ÖNDER ÇİFTÇİ ÜRETİM VE PAZARLAMA KOOPERATİF BAŞKANI Mehmet AYKUT TÜM ÇİFTÇİLERİMİZİ VE VATANDAŞLARIMIZI ETKİNLİĞİMİZE DAVET EDİYORUZ. SİZLERİ YANIMIZDA GÖRMEKTEN DOLAYI MEMNUNİYET DUYACAĞIZ’ DEDİ.