MESTAN ÖZCAN: KIZILPINAR BİZLERİ BAĞRINA BASTI

MESTAN ÖZCAN: KIZILPINAR BİZLERİ BAĞRINA BASTI

AK Parti Tekirdağ 1. Sıra Milletvekili Adayı Mestan Özcan, ÇerkezköyKızılıpınar Mahallesinde gençlerle ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Kızılpınar sakinleri Mestan Özcan’ın ziyaretine büyük ilgi gösterdi. Ziyaretlerin ve gençlerle buluşmasının ardından bir açıklama yapan Özcan, gösterilen ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.
Özcan şöyle devam etti: “Çerkezköy Kızılpınar’daydık. Bu akşam çok mesudum. Ülkemizin geleceğiyle birlikteydim. İstikbalimizle birlikteydim. Umudumuzla birlikteydim. Gençlerimizle birlikteydim. Var olsunlar. Kızılpınar bizleri bağrına bastı. Allah hepsinden razı olsun. Özellikle gençlerimizin gözlerinizdeki heyecan bizlere güç veriyor, motive ediyor.”
“KIZILPINAR’IN TÜM SORUNLARINI BEN ÇÖZECEĞİM”
Sözlerini, Kızılpınar’ın tüm sorunlarını bildiğini ve bunları çözmek için elinden geleni yapacağını ifade ederek sürdüren Mestan Özcan; “Kızılpınar’ı çok seviyorum. Buradan vatan ve millet sevgisinin haricinde bir şey çıkmaz. Kızılpınar da bizleri çok seviyor elhamdülillah. Konuştuk, anlaştık. Buranın tüm sorunları yakından biliyorum. Gençlerimizin ne istediğini yakından biliyorum. Çözmek için elimden geleni Mestan Özcan olarak yine ben yapacağım” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.