22 Eylül 2023 11:32
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz kordinesinde Uyuşturucu madde bulunduran, kullanan...
Çorluspor 1947 Kulüp Başkanı Yusuf Gümüş; “Sahamızda ağırladığımız Tekirdağspor’u 5-0 lık net skorla geçerek haftayı 3 puanla kapadık. Bu önemli galibiyette emeği geçen futbolcularımızı, teknik heyetimizi ve tribünleri hınca hınç doldurarak 90 dakika boyunca destek veren taraftarlarımızı gönülden kutluyorum” dedi