6 Ekim 2023 18:10
Batı Marmara Gümrük Ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğüne Bağlı Birimlerin...
Vali Aziz Yıldırım sırasıyla Ziraat Bankası Tekirdağ Şube Müdürü Tolga Çetinel’i, Vakıfbank Tekirdağ Şube Müdürü Bayram Çolak’ı, Ziraat Bankası Süleymanpaşa Şube Müdürü Cengiz Daşkıran’ı ve Vakıfbank Trakya Bölge Müdürü Orhan Koçer’i ziyaret etti.
Banka müdürleri ile bir süre görüşen Vali Yıldırım, banka çalışmaları hakkında bilgi aldı. Banka müdürleri ve banka personellerine kolaylıklar diledi. Şubelerde çalışan personeller ile de bir süre sohbet eden Vali Yıldırım, Berat Kandillerini tebrik etti.
Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren banka müdürleri, ziyaretleri sebebiyle Vali Yıldırım’a teşekkür ettiler.