11 Nisan 2023 18:43
Süleymanpaşa Belediyesi tarafından Gönül Sofraları adıyla düzenlenen ve Ramazan...
Ak parti İl kadın kolları başkanı N.Erdoğan Köşdere, tanırım ve medya birim başkanı Neziha Temür, Sosyal Pol. Bir. Başk. Yeliz Ergin, STK ve Halkla ilişkiler Bir. Başk. Şennur Barutçular 10 ocak çalışan gazeteciler günü dolayısıyla gazetemize ziyarette bulundular.
Nazik ziyaretleri ve kutlama çiçeklerinden dolayı teşekkür ederim.