22 Şubat 2023 17:26
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden Cumhuriyet Mahallesi...
BELEDİYE BAŞKANI HAFIZ HULUSİ BEY PARKI VE ŞEHİT POLİS MEMURU FETHİ SEKİN PARKI AÇILIŞLARI SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKANI CÜNEYT YÜKSEL TARAFINDAN YAPILDI.
TÖRENE AKPARTİ SÜLEYMANPAŞA İLÇE BAŞKANI SEZAYİ ÇETİN KADIN KOLU BAŞKANI BAHAR SARIGÜL BELEDİYE BAŞKAN YARD.HÜSEYİN UZUNLAR MECLİS ÜYELERİ MUHAMMET KARAMAN FEN İŞLERİ MÜDÜRÜ KENAN TAŞKIN GENÇLİK VE SPOR MÜD SUAT DURMAZ HALKLA İLİŞKİLER MÜD.EMRAH İSMAİL ÇETİN SOSYAL YARDIM İŞL.MÜD.YAŞAR YAVAŞ İLE DİĞER GÖREVLİLER VE MAHALLE SAKİNLERİ KATILDILAR.
TÖREN SONRASI BAŞKAN CÜNEYT YÜKSEL MAHALLENİN YÜZLERCE ÇOCUĞUNA UÇURTMA DAĞITTI BASKET SAHASINDA BASKET ATIŞI YAPTI..