TEKİRDAĞ TSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE TOBB YÖNETİM KURULU ÜYESİ CENGİZ GÜNAY’IN YENİ YIL MESAJI

TEKİRDAĞ TSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE TOBB YÖNETİM KURULU ÜYESİ CENGİZ GÜNAY’IN YENİ YIL MESAJI

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ın yayımladığı yeni yıl mesajında 2023’ün tüm dünyaya huzur, barış ve bereket getirmesini diledi.

Cengiz Günay yaptığı açıklamada; “Hep birlikte 2022 yılını geride bırakırken, ümit ve beklentilerle dolu yepyeni bir yıla daha giriyoruz. Böylesi günlerde bir yandan geçmiş yılın muhasebesi yapılırken, bir yandan da gelecek yeni yılın planları ve hedefleri yapılmakta, umutlarımız tazelenmektedir.

Temennimiz 2023 yılının ülkemiz ve bölgemiz için beklentilerimizin karşılandığı başarılarla dolu bir yıl olmasıdır. Tekirdağ  Ticaret ve Sanayi Odası olarak geçmiş yıllarda olduğu gibi 2022 yılında da çalışmalarımızı yaparken üyelerimizin beklentilerini gerçekleştirmenin, Tekirdağ’ın ticari, ekonomik her alanda ulusal ve uluslararası tanınırlığını ve etkinliğini arttırmanın gayreti içinde olduk. 2023 Yılında da çalışmalarımıza üyelerimiz ve Tekirdağ halkından aldığımız güçle daha büyük bir heyecan ve istekle devam ederek ilimize hizmetlerimizi sürdürmenin mücadelesini vereceğiz.

Bu vesile ile tüm üyelerimizin, Türk İş Dünyasının ve Tekirdağ halkının yeni yılını tebrik eder, mutlu, sağlıklı, başarılı bir yıl dilerim” dedi.