BAŞKAN ALBAYRAK KAPAKLI VE ÇERKEZKÖY’DE BİR DİZİ ZİYARET VE İNCELEMELERDE BULUNDU

BAŞKAN ALBAYRAK KAPAKLI VE ÇERKEZKÖY’DE BİR DİZİ ZİYARET VE İNCELEMELERDE BULUNDU

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak; sabah erken saatlerde başladığı mesaisinde Çerkezköy ve Kapaklı İlçelerinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

BAŞKAN ALBAYRAK MESAİSİNE SABAH ERKEN SAATLERDE ÇERKEZKÖY İLÇESİNDE BAŞLADI

Mesaisine sabah erken saatlerde Çerkezköy İlçesinde başlayan Başkan Albayrak, Çerkezköy’de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek, talep ve önerileri dinledi, sohbet edip görüş alışverişinde bulundu, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Çerkezköy ilçesinde yaptığı çalışmalar ve hayata geçirilecek projeler ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Başkan Albayrak Çerkezköy temaslarında sırasıyla Ehlibeyt Dergahı Derneği, Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şubesi, Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Şoförler ve Otomobilciler Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ni ziyaret ederek sivil toplum kuruluşlarının başkan ve üyeleri ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

Çerkezköy temaslarının ardından Kapaklı ilçesine geçen Başkan Albayrak, burada da Kapaklı Ordulular Derneği’ni ziyaret ederek dernek üyeleri ile bir araya geldi.

ÇERKEZKÖY VE KAPAKLI’DA FAALİYET GÖSTEREN BASIN MENSUPLARINI UNUTMADI

Çerkezköy ve Kapaklı’daki sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden Başkan Albayrak temasları esnasında ilçelerde faaliyet gösteren basın kuruluşlarını da unutmadı. Çerkezköy Haber ve Marmara Haber gazetelerinin İmtiyaz Sahibi Şaban Kardeş ile Çerkezköy Bakış ve Kapaklı Bakış gazetelerinin İmtiyaz Sahibi Mehmet Akif Aldoğan ve gazete çalışanlarını ziyaret eden Başkan Albayrak, İlçelerde devam eden ve planlanan yatırımların son durumları hakkında basın mensuplarına bilgilendirmelerde bulundu.

Başkan Albayrak’a Çerkezköy ve Kapaklı temaslarında Genel Sekreter Yardımcısı Erdin Eral eşlik etti.

BAŞKAN ALBAYRAK: “TÜM İLÇELERİMİZDE DURMAKSIZIN ÇALIŞIYORUZ”

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak il genelinde tüm ilçelerde çalışmalarına devam ettiklerini belirten Başkan Albayrak, “Bugün Çerkezköy ve Kapaklı ilçelerimize ziyaret gerçekleştirdik. İlçe ziyaretlerimiz kapsamında, sivil toplum kuruluşlarımızla ve basın mensuplarımızla bir araya gelerek çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Devam eden çalışmalarımızı yerinde inceleyerek çalışmaların son durumu ile ilgili bilgi aldık. Çalışmalarımız sorunsuz bir şekilde devam ediyor. Oldukça verimli bir ziyaret programı gerçekleştirdik. Önümüzdeki süreçte hizmete sunacağımız tüm yatırımlarımızın vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Tekirdağ’ı geleceğe taşıyacak projeleri hayata geçirmeye ve Tekirdağ için gece gündüz çalışmaya devam ediyor” dedi.