MV. MUSTAFA YEL: SİVİL TOPLUM VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNE TEKRAR ATAMAMIZ YAPILDI

MV. MUSTAFA YEL: SİVİL TOPLUM VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNE TEKRAR ATAMAMIZ YAPILDI

GENEL BAŞKANIMIZ VE CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN TENSİPLERİYLE SİVİL TOPLUM VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNE TEKRAR ATAMAMIZ YAPILDI

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın tensipleriyle; AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı ve AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı görevinden AK Parti Grup Başkan Vekilliğine Tokat Milletvekilimiz Sn. Özlem ZENGİN’in atanması nedeniyle boşalan AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı görevine Balıkesir Milletvekilimiz Sn. Belgin UYGUR’un atanması nedeniyle; Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın tensipleriyle tekrar Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler başkan yardımcılığı görevine atamamız yapılmıştır.

Yeniden bu göreve atanmam nedeniyle Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanımız Sn. Belgin Uygur ve Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyor, bu görevin AK Parti’mize ve Aziz Milletimize hayırlı hizmetler yapmamıza vesile olmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum.