8 Haziran 2023 19:29
05-09 Haziran Türkiye Çevre Haftası Tekirdağ Etkinlik Programı kapsamında Çevre,...
Gönüllü olarak bir araya gelen Silivri Belediyesi Mahalle Evi kadın kursiyerleri, depremzedeler için kışlık kıyafet dikiyor. Aldıkları dikiş eğitimini değerlendirmek istediklerini söyleyen kursiyerler, “Depremzedeler için biz ne yapabiliriz dedik ve elimizde olan kumaşlarla depremzedelere kıyafet dikmeye başladık. Yaşananlardan dolayı çok üzgünüz.” ifadelerini kullandı.