19 Ocak 2024 14:19
Tarım ve hayvancılık alanında örnek projeleri hayata geçiren ve destekleyici...
26 ocak dünya gümrük günü kutlamaları programı başladı..dün kızılay kan merkezine kan bağışında sonra bu gün Bıyıkali mahallesinde bulunan GÜMRÜK HATIRA ORMANINA fidan dikimi yapıldı.Tekirdağ il orman müdürlüğünden temin edilen fidan dikimine BATI MARMARA GÜMRÜK VE DIŞ TİCARET BÖLGE MÜDÜRÜ AKİF ERTEKİN BÖLGE MÜDÜR YARDIMCISI ABBAS SARIHAN GÜMRÜK MÜDÜRÜ MUHAMBER KILIÇASLAN MÜDÜR YARD.İLTER YKLMAZ ZAFER BOZKUŞ MUH.BÖLGE AM.MURAT ERDOĞAN İSMAİL KUL MUAYENE MEMURLARI BÖLGE MÜD.PERS.KİM MÜD.PERS.MUHAFAZA MÜF.PERSONELLERİ KATILDILAR..