BİR KADIN DAHA HAYATINI KAYBETTİ | NE ZAMAN SON BULACAK

BİR KADIN DAHA HAYATINI KAYBETTİ | NE ZAMAN SON BULACAK
TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA İLÇESİNDE PAZARCILIK YAPAN AHMET AKKURT UN KIZI AYŞENUR AKKURT 2 ÇOCUĞUNUN HATIRINA BOŞANDIĞI EŞİ İLE ŞARKÖY TARTIŞMALI DA OLSA BİRLİKTE YAŞIYORLARDI.GEÇTİĞİMİZ GÜN GECE 20.30 SONRA KENDİLERİNDEN HABER ALINAMAMASI ÜZERİNE EVDE YALNIZ OLDUKLARI KIZININ BİRİ TEKİRDAĞ DA BİRİ DE BABASI ANNESİNDE OLDUĞUNU AİLE YAKINLARI AÇIKLADILAR.
.23.00 SIRALARI TELEFONLARA CEVAP VERİLMEMESİ ÜZERİNE POLİSE HABER VERİLMİŞ 2. KAT MUTFAK CAMI KIRILARAK EVE GİRİLMİŞ EVE İLK GİREN 2 KİŞİ MANZARA KARŞIDINDA BAYILMIŞLAR.
EVE GİREN DİĞER KİŞİLER AYŞENUR UN BEDENİNİN SOĞUK OLDUĞU YÜZÜNDE ÇİZİKLER OLDUĞU BOĞAZINDA HERHANGİ KESİK OLMADIĞI BOĞULARAK ÖLDÜRÜLDÜĞÜNÜ İFADE ETTİLER.
ELİNDE BULUNAN ŞİŞİ BİR ÇOK YERİNE BATIRDIĞINI BELİRTTİLER.. YERDE YATAN RIDVAN KURT DA BAZI YERLERİNİ ÇİZMİŞ MÜCADELE ESNASINDA HAFİF YARALANMIŞ OLDUĞUNU POLİSİN ÇAĞIRDIĞI 112 İLE HER İKİSİ DE ŞARKÖY DEVLET HASTAHANESİNE KALDIRDIDILAR.
HASTAHANEDE BÜYÜK BÜYÜK OLAYLARIN OLMAMASI İÇİN HEMEN ARKA KAPIDAN BİR AMBULANS İLE RIDVAN KURT TEKİRDAĞ İ.F.C.ŞEHİR HASTAHANESİNE SEVK EDİLDİ..
Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'Süleymanpaşa ilçemizin pazarcı esnaflarından Ahmet Akkurt'un güzel kızı Ayşenur Akkurt'un erkek arkadaşı tarafından hayattan koparıldı. Merhumeye Allah'tan rahmet, acılı ailesine baş sağlığı ve sabır diliyoruz.' görseli olabilir