27 Eylül 2023 13:58
Kapaklı ilçemiz Atatürk Mahallesi’nde bulunan 1.929.12 m² yüzölçümlü Özbirlik Gayrimenkul...
5 Aralık Pazartesi Günü Saat 19.30’da Yahya Kemal Kültür Merkezinde gerçekleştirilen Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Öğretmenler Korosu izleyenlere muhteşem bir gece yaşattı.
Şef Neslihan Ergül Armağan; Tekirdağ Valisi Sayın Aziz Yıldırım ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ersan Ulusan , Türk Sanat Müziği Öğretmenler Koromuz ile gerçekleştirdiğimiz konseri izlemeye geldiler. Gecemize şeref veren herkese teşekkür ederiz.dedi.