Dolar 18,8305
Euro 20,2546
Altın 1.140,94
BİST 4.186,01
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Tekirdağ 4°C
Çok Bulutlu
Tekirdağ
4°C
Çok Bulutlu
Per 6°C
Cum 7°C
Cts 7°C
Paz 8°C

TÜRKİYE DİYANET VE VAKIF GÖREVLİLERİ SENDİKASI TEKİRDAĞ ŞÜBESİ 4.GENEL KURULU YAPILDI.

TÜRKİYE DİYANET VE VAKIF GÖREVLİLERİ SENDİKASI TEKİRDAĞ ŞÜBESİ 4.GENEL KURULU YAPILDI.
5 Kasım 2022 18:33 | Son Güncellenme: 5 Kasım 2022 18:40

DİVAN BAŞKANLIĞIFAHRİ KIRMIZI ABDULLAH İPEK İDRİS BAŞKAYA YAPTILAR. SAYGI DURUŞU İSTİKLAL MARŞI SONRASO ORTA CAMİ İMAM HATİBİ BURHAN ÇAKIR KURAN TİLAVETİ OKUDU. BAŞKAN ADEM YARYIKAN FAALİYETLERİNİ İÇEREN KONUŞMA YAPTI. FAALİYET VE DENETLEME KURULU RAPORLARI OKUNDU. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ HÜSEYİN UZUNLAR VE İL MÜFTÜ VEKİLİ YUSUF BEKTAŞ BİRER KONUŞMA YAPTILAR. DAHA SONRA SEÇİMLERE GEÇİLDİ.
YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELİKLERE ADEM YARYIKAN İDRİS BAŞKAYA AHMET ÜSTÜBEÇ M.İKBAL CİLİV CÜNEYT ENGİN ENES DAŞKIN ABDULLAH İPEK SEÇİLDİLER..

T( RKİY E DİYANET VE VAKIF GÖREVLİLERİ SENDİKASI
TEKİRDAĞ ŞUBESİ

  1. Ol AĞAN GENEL KI RI 1.1 ZORUNLU ORGAN (İYELİKLERİ OV PUSULAM

Şube Yönetim Kurulu (ASİL)

Unvan
1- Şube Başkanı() ADEM YARYIKAN
2- Şube Bş. Yrd. (Şube Sekreteri)() İDRİS BAŞKAYA
3- Şube Bş. Yrd. (Teşkilatlanma)() AHMET ÜSTÜBEÇ
4- Şube Bş. Yrd. (Mail İsler)() M. İKBAL ÇİLİV
5- Şube Bs Yrd. (Basın ve İletişim)() CÜNEYT ENGİN
6* Şube Bş. Yrd. (Mevzuat ve Toplu Sözleşme)                                  () ENES DAŞKIN
7- Şube Bs Yrd. (Eğitim ve Sosyal İşler]() ABDULLAH İPEK
 Şube Yönetim Kurulu (YEDEK)
TAHSİN ÜSTÜN()
İSMAİL BÜTÜN()
MEHMET DOĞAN()
ABDURRAHMAN AYDIN()
ALİ COŞKUN()
ENVER İYİSÖZLÜ()
M. AKİF SALMAN()
 Denetleme Kurulu (ASİL)
HAŞAN VARDAR()
HAMZA HARMANCI()
KADİR İNCE()
HÜSEYİN AKYÜZ()
VEDAT DURSUN()
 Denetleme Kurulu (YEDEK)
MUSTAFA DURSUN()
OSMAN BOZKURT()
RAMİZ KAPSIZ()
SÜLEYMAN SERT()
FATİH TAVŞANCI()
 Disiplin Kurulu (ASİL)
NAZIM YILDIRIM()
MUSA KIRLAK( 
SUAT KARA()
ALİ TAMANLI()
SANCAR SATILMIŞ()

 

Disiplin Kurulu (YEDEK)

ZAFER AYDINLI

HİKMET İMANUK

KASIM AYTAÇ

MÜCAHİT DEMİRKAYA

İ. ETHEM SEYREKOĞLU

Genel Merkez Üst Kurulu Delege Listesi

ADEM YARYIKAN İDRİS BAŞKAYA