Dolar : Alış : 3.4757 / Satış : 3.4820
Euro : Alış : 4.1725 / Satış : 4.1801
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG26°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 32842 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ZÜBEYDE HANIM HUZUREVİ VE ÇOCUK YUVASI SEVGİ EVLERİ YETİŞTİRME YURDU MÜDÜRLERİ İSTİFA ETTİ!

12 Ocak 2011 - kez okunmuş
Ana Sayfa » ARŞİV»ZÜBEYDE HANIM HUZUREVİ VE ÇOCUK YUVASI SEVGİ EVLERİ YETİŞTİRME YURDU MÜDÜRLERİ İSTİFA ETTİ!
ZÜBEYDE HANIM HUZUREVİ VE ÇOCUK YUVASI SEVGİ EVLERİ YETİŞTİRME YURDU MÜDÜRLERİ İSTİFA ETTİ!

Son günlerde SHÇEK Müdürlüğüne bağlı Zübeyde Hanım Huzur evi ve çocuk yuvası ile Sevgi evleri yetiştirme yurdundaki idari bakımdan yaşanılan sıkıntılar yüzünden Müdür Halit Koşar Müdür Abdullah Otman ve Müdür Yardımcısı Necdet Yanar’ın istifa ettikleri asıl kadroları olan öğretmenlik görevlerine tekrar dönmek için müracaat ettikleri bildirildi.

Zübeyde Hanım Huzurevi ve Çocuk yuvasındaki  geçen hafta yaşanan olaylardan sonra idari yetersizliğin araştırılması için yapmış olduğumuz yayın üzerine SHÇEK genel müdürlüğünce Müfettiş görevlendirildiği belirtildi .Geçtiğimiz yılda aynı kurumda yaşanan olaylarla ilgili üç tane Müfettiş aylarca kurumda soruşturma yaptılar hazırladıkları raporlar Cum. Savcılığına Gönderildi.

Sevgi Evleri Erkek Yetiştirme Yurdunda’ da sıkıntılar sürdüğünden Müdür ve Müdür Yardımcısı da istifa etme durumuna geldiler.Şimdi İstifa sırası kimde?

Bu kurumlara huzur gelsin ve çocuklarımız ile yaşlılarımız rahat etsinler.

Sayın Valimiz Zübeyir Kemelek’in yakın ilgi ve alakaları ile SHÇEK genel Müdürü Sayın İsmail Barışın’da gayretli çalışmalarını yakından izliyoruz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :