ZEKİ KIRTASİYE KOLORDU CADDESİNDE YENİ YERİNDE HİZMETE BAŞLADI

ZEKİ KIRTASİYE KOLORDU CADDESİNDE YENİ YERİNDE HİZMETE BAŞLADI
05.09.2022

Tekirdağ Süleymanpaşa da uzun yıllardır kırtasiye üzerine bir marka haline gelen Zeki Kırtasiye Kolordu Caddesindeki yeni yerine taşındı.

Uzun yıllardır Süleymanpaşa ilçesinde sattığı kaliteli ürünler ile marka haline gelen Zeki Kırtasiye Ortacami Mahallesi kolordu caddesi üzerine yeni mekanına taşındı.

Yeni yerin açılışına Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enes Kaplan, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay katıldı.

Açılışta konuşan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, kalite ve bol çeşitle Zeki Kırtasiye Sahibi Zeki Demirbağ’ın zincir marketlerle yaraşır haline geldiğini söyledi.
Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ise Zeki Kırtasiyenin Tekirdağ’da bir marka haline geldiğini belirtti.

Zeki Kırtasiye Sahibi Zeki Demirağ ise kaliteden asla ödün vermediklerini ifade ederek;” Çok yeni bir konseptle giriş yaptık. Hürriyet Mahallesindeki şubemizle Tekirdağ’a kalite hizmet veriyoruz. Tekirdağ öğrencilerin yüzde 50’sine hizmet ediyoruz. Yeni yerimizde özel defterler, özel oyuncuklar, özel kalem çeşitlerimiz var. Sattığımız tüm ürünler sağlık bakanlığından onaylı. Her sattığımız ürünün de arkasındayız. Bizden çanta alıp, o çanta koptuğu zaman, o çantayı firmayı gönderip onarıldıktan sonra tekrar müşteriye geri iade ediyoruz. Kesinlikle kaliteden ödün vermiyoruz. Öğrencilerin yanında hikaye roman gibi kitaplarla tüm yaş guruplarına hitap ediyoruz” şeklinde konuştu.
Konuşmaların arından yeni yerine taşınan Zeki Kırtasiyenin açılış kurdelesi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enes Kaplan, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ve Zeki Kırtasiye Sahibi Zeki Demirağ tarafından kesildi.

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.