Vali Aziz Yıldırım ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu Yaman Peynircilik Fabrika Satış Mağazası’nın Açılışına Katıldı

12.08.2022

Vali Aziz Yıldırım ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Malkara ilçemizde kurulan Yaman Peynircilik Fabrika Satış Mağazası’nın açılışına katıldı.

Açılışa Vali Yıldırım’ın TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun yanı sıra Tekirdağ Milletvekilleri Enez Kaplan, Çiğdem Koncagül, Malkara Kaymakam Vekili Hakan Kılınçkaya, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin, firma sahipleri ve vatandaşlar katıldı

Açılışta konuşan Vali Yıldırım: “Bereketli kazançlar diliyorum. Yaman peynircilik Tekirdağ Malkara’ya bir isim olarak, bir marka olarak artı bir değer kazandırdı. Hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Vali Yıldırım’ın konuşmasının ardından kurdele kesilerek açılış gerçekleştirildi. Ardından Vali Yıldırım ve beraberindekiler mağazayı gezdi.

Açılışın ardından Vali Yıldırım yeni açılan Ahievren Köy Pazarı’nı ziyaret ederek ürettikleri ürünlerinin satışını yapan köylülerle sohbet etti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.