Vali Aziz Yıldırım ve Eşi Güllühan Yıldırım Hayrabolu İlçemizde Şehit Aileleri, Gaziler ve Gazi Aileleri İle Birlikte İftar Yaptı

Vali Aziz Yıldırım ve Eşi Güllühan Yıldırım Hayrabolu İlçemizde Şehit Aileleri, Gaziler ve Gazi Aileleri İle Birlikte İftar Yaptı
15.04.2022

Vali Aziz Yıldırım ve eşi Güllühan Yıldırım, Hayrabolu ilçemizde bir restoranda şehit aileleri, gaziler ve gazi aileleri ile birlikte iftar yaptı.

İftar Programına Vali Aziz Yıldırım ve eşi Güllühan Yıldırım’ın yanı sıra Hayrabolu Kaymakamı Mehmet Sülün, İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık, İl Jandarma Komutanı Kd. Alb. Osman Kılıç, Hayrabolu Belediye Başkanı Dr. Osman İnan, Hayrabolu ilçe protokolü, şehit aileleri, gaziler ve gazi aileleri katıldı.

Vali Yıldırım ve eşi Güllühan Yıldırım, iftar programında masaları tek tek ziyaret ederek şehit ailelerinin, gazilerin ve gazi ailelerinin hal ve hatırlarını sorup onlarla sohbet etti. Ardından ezan okundu ve hep birlikte iftar yapıldı.

Sonrasında İftar Programında konuşan Vali Yıldırım: “İftar sadece bir akşam yemeği değildir, iftar sadece karın doyurmak değildir. İftar paylaşmaktır.

Burada şehit ailelerimiz, gazilerimiz, gazi ailelerimiz ve değerli mesai arkadaşlarımız var. Sizlerle beraber olmak bizim ayrı bir sevinç vesilesi bu akşam. Hepinize teşriflerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Zaman zaman Hayrabolu’ya gelmeye gayret ediyoruz. Sizlerle beraber olmaya gayret ediyoruz. Ama özellikle şehit ailelerimizle, gazilerimizle ve gazi ailelerimizle beraber olmaya gayret ediyoruz. Sizlerden hep birlikte görmek çok daha büyük bir mutluluk benim için. İnşallah Ramazan’ın bundan sonraki günlere güzel bir şekilde geçer ve bayrama sevinçle ulaşırız.” dedi.

Vali Yıldırım’ın konuşmasının ardından iftar programı sona erdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.