Türkiye Futbol Federasyonu ‘Seyircisiz Oynanacak Maçlar Hakkında’ Duyuru!

Türkiye Futbol Federasyonu ‘Seyircisiz Oynanacak Maçlar Hakkında’ Duyuru!
14.03.2020

Yapılan yazılı açıklamadA;Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında 12.03.2020 tarihinde yapılan toplantı sonrasında Korona virüs’e (Covid -19) karşı alınacak tedbirler çerçevesinde 13 Mart 2020 – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında oynanacak olan müsabakaların seyircisiz olarak oynanmasına karar verildiği açıklanmıştır.
Buna göre;
1- 13 Mart 2020 – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında oynanacak olan tüm futbol müsabakaları seyircisiz olarak oynanacaktır.
2- Müsabakalarda seremonilerde refakatçi çocuk uygulaması yapılmayacak olup, bu hususta daha önce verilen izinler iptal edilmiştir.
3- Müsabaka öncesinde yapılacak olan seremonide tokalaşma yapılmayacaktır.
4- Müsabakalarda ısınma ve seremoniden önce TFF tarafından izin verilmiş olan futbolcuların taşıyacağı pankartlar dışında herhangi bir etkinlik yapılmayacaktır.
5- Müsabakalarda akredite edilmiş basın mensupları ile Akreditasyon Talimatı hükümlerine göre akredite edilmiş kişiler görevlerini yapabilecektir.
Protokol tribününe sadece TFF Yönetici ve görevlileri, devlet protokolüne dahil kişiler, ev sahibi ve misafir kulüplerin en fazla 25’er kişi olmak kaydıyla Müsabaka Organizasyon Toplantısında TFF temsilcisine ibraz edecekleri listelerde isimleri bulunan kişiler ve müsabaka kadrosuna giremeyen akredite ettirecekleri en fazla 5’er futbolcu girebilecektir. Stadyuma giriş yasağı, hak mahrumiyeti, müsabakadan men cezası alan veya idari tedbirli olan kişiler 25 kişilik listede yer alamazlar.
.denildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: