TREPAŞ’TA ONLİNE RANDEVU İLE ÖNCELİK MÜŞTERİLERİN

TREPAŞ’TA ONLİNE RANDEVU İLE ÖNCELİK MÜŞTERİLERİN
07.09.2022

Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ) müşterileri; abonelik, abonelik iptali, bilgi güncelleme, tarife ve fatura işlemleri için online randevu alıyor, zamandan kazanıyor.
Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli bölgelerinde 1 milyonu aşkın kişiye hizmet sunan TREPAŞ, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini yükseltmeye devam ediyor. Bu doğrultuda, TREPAŞ aboneleri bölgedeki tüm Müşteri Hizmetleri Merkezlerini kapsayan online randevu sistemi sayesinde işlemlerini kolayca yapabiliyor.
Müşteri deneyimini iyileştirme çalışmalarına aralıksız devam eden TREPAŞ; Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli’ndeki 23 adet Müşteri Hizmetleri Merkezinin tamamında online randevu hizmeti sunuyor. Yoğunluk durumlarına göre açık olacak online randevu seçeneği, müşterilere kolay ve hızlı bir hizmet sağlıyor.
TREPAŞ müşterileri günün her saati www.trepas.com.tr web sitesinde bulunan online işlemler menüsü üzerinden, 444 88 35 telefon numaralı çağrı merkezinden veya e-devlet platformu aracılığıyla abonelik işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.