TREDAŞ’A TEKİRDAĞ’IN PARLAYAN YILDIZI ÖDÜLÜ

12.08.2022

Tekirdağ’da Kurumlar Vergisi, Gelir Vergisi ve İhracat kategorilerinde dereceye giren firmalara ödül töreni düzenlendi. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde düzenlenen tören, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.RifatHisarcıklıoğlu ve TOBB Yönetim Kurulu’nun katılımlarıyla gerçekleşti.

TREDAŞ, “Tekirdağ’ın Parlayan Yıldızları Vergi Ödül Töreni”ndekurumlar vergisi kategorisinde ödülelayık görüldü.

Tekirdağ’ın Parlayan Yıldızları Vergi Ödül Töreni Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Yahya Kemal Bayatlı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da elektrik dağıtım hizmeti sağlayan Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.’ye (TREDAŞ)kurumlar vergisi kategorisinde yüksek düzeyde kurumlar vergisi ödeyerek Tekirdağ ve ülke ekonomisine yaptığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

Ödülü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun elinden alan TREDAŞ Genel MüdürüReşit Bilgili, ödül töreninden sonra yaptığı açıklamada ödülü almaktan gurur duyduklarını belirtti. Bilgili, konuşmasının devamında: “Bu kıymetli ödül, bizler için ne kadar doğru yolda olduğumuzun nişanelerinden biri. TREDAŞ olarak hem bölge hem de ülke ekonomimize katkıda bulunmak için aynı azimle çalışmaya, üretmeye devam etmemiz için bizleri yüreklendiren bu anlamlı ödül için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Program, ödül töreninin ardından TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.