TREDAŞ YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM DÖNEMİNE HAZIR

10.09.2022

 

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), 2022 – 2023 eğitim ve öğretim yılının açılacak olması sebebiyleokulçevrelerindeki aydınlatmaların bakım ve onarım çalışmalarını tamamladı.

Elektrik enerjisini yeterli, kaliteli ve kesintisiz verme sorumluluğunun bilinciyle çalışmalarını sürdüren TREDAŞ, hizmet sağladığı Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinde eğitim dönemine başlayacak olan okulların çevresinde aydınlatma kontrollerini gerçekleştirdi.

Öğrencilerimizi daha aydınlık yol ve sokaklara kavuşturmak için aylar öncesinde başlayanbakım ve onarım çalışmaları;il merkezi, merkez ilçeler ve diğer tüm ilçelerdebulunan okul çevrelerindeki armatürleri kapsadı. Arızalanan, deforme olan ve arıza yapma ihtimali olan tüm aydınlatmalar, ekipler tarafından titiz bir çalışma ile belirlendi ve iş planına alınarak bakımı gerçekleştirildi.TREDAŞ’ın, gerçekleştirmiş olduğu bu özverili çalışma, veliler ve öğretmenler tarafından da övgü ile karşılandı.

Daimainsan ve çevre odaklı yaklaşımıyla, bölge sakinlerinin gerçek ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılayacak yatırımlara odaklanan TREDAŞ, “Trakya’da Hayatın Enerjisi” olmaya devam ediyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.