Dolar : Alış : 3.4757 / Satış : 3.4820
Euro : Alış : 4.1725 / Satış : 4.1801
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG26°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 32842 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Trakya Vizyon Panelinde Konuşan Başkan Albayrak; “Türkiye’nin 2. Büyük Et Kombinasını Malkara’ya Yapıyoruz”

13 Ocak 2017 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»Trakya Vizyon Panelinde Konuşan Başkan Albayrak; “Türkiye’nin 2. Büyük Et Kombinasını Malkara’ya Yapıyoruz”
Trakya Vizyon Panelinde Konuşan Başkan Albayrak; “Türkiye’nin 2. Büyük Et Kombinasını Malkara’ya Yapıyoruz”

Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği(TRAKYAKENT) ile Süleymanpaşa Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen “Trakya Vizyon Paneli” Ramada Otelde yapıldı.

TRAKYAKENT’e üye Belediye Başkanlarının katıldığı panele panelist olarak katılan Türkiye Barolar Birliği Genel Sekreteri Av. Güneş Gürseler “Çevre Politikaları”, Yazar Hasan Özgen “Kültür Mirası”  Kent Plancısı A. Faruk Göksu da “Stratejik Planlama” konularında katılanlara bilgiler verdiler.

Panelde açılış konuşması yapan ve Trakya Vizyon Paneli yapılacağını öğrenince çok sevindiğini ve destek verdiğini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı ve TRAKYAKENT Başkanı Kadir Albayrak Tekirdağ’ın 5 vizyonuyla ilgili bilgiler vererek ” Bu işe çok önem veriyorum. Daha önce de söyledim, 5 vizyonumuz var.  Yakında ihale edeceğiz, Türkiye’nin 2. Büyük et kombinasını Malkara’ya yapıyoruz. Bu da hayvancılığımızın kalkınmasına katkı sağlayacak. Güçlü sanayisi, tarım ve hayvancılığı, lojistik yatırımlarıyla, turizmi ve üniversitesi ile çevreye duyarlı, kentleşmesini tamamlamış, yaşanılabilir, güvenli ve mutlu bir Tekirdağ için çalışıyoruz” dedi.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :