TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ve TOBB Yönetimi Tekirdağ’a geliyor

09.08.2022

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın M. RifatHisarcıklıoğlu ve TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri Tekirdağ’da gerçekleşecek bir dizi ziyaret ve programlar için şehrimize geliyor.
Söz konusu programla ilgili açıklamalarda bulunan Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “TOBB Başkanımız Sayın M. RifatHisarcıklıoğlu ve TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri’ni11 Ağustos Perşembe günü Tekirdağ’ımızda ağırlayacağız. Heyet öncelikle Tekirdağ Valiliği ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret edecek. Akabinde odamız ev sahipliğinde gerçekleştireceğimiz “Tekirdağ‘ın Parlayan Yıldızları Vergi Ödül Töreni’ni Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezinde idrak edeceğiz. Daha sonra Tekirdağ tarihinde ilk defa TOBB Yönetim Kurulu Toplantısı odamız ev sahipliğinde gerçekleşecek olup toplantı sonrası Tekirdağ Ticaret Borsası ziyaret edilecektir.” dedi.
Başkan Günay açıklamasının devamında “Ödül töreninde ‘Kurumlar Vergisi, Gelir Vergisi ve İhracat’ kategorilerinde üyelerimize plaket takdimi yapılacak olup üyelerimizi ve tüm iş insanlarımızı katılmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.