Dolar : Alış : 3.4757 / Satış : 3.4820
Euro : Alış : 4.1725 / Satış : 4.1801
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG26°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 32842 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA PROTOKOLÜ BİR ARAYA GELDİ

20 Eylül 2013 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA PROTOKOLÜ BİR ARAYA GELDİ
TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA PROTOKOLÜ BİR ARAYA GELDİ

TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA PROTOKOLÜ BİR ARAYA GELDİ

Tekirdağ da büyükşehir yasasıyla kurulan Süleymanpaşa ilçesinin yeni atanan kaymakamı Kadir Kıcıroğlu ve ilçe protokolü ile birlikte Süleymanpaşa ilkokuluna ziyarette bulundular.

Tekirdağ da yeni göreve başlayan Süleymanpaşa ilçe kaymakamı ve kendisine bağlı olan ilçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Mutlu, Ak parti Tekirdağ Milletvekili T. Ziyaeddin Akbulut, Ak parti Süleymanpaşa ilçe başkanı Av. Emrah Tunca, okul müdürü Halil Tanrıverdi, Ak parti il başk. Yrd. Ahmet Aygün ile birlikte ziyarette bulundular.

İlköğretim haftası sebebiyle ilk ziyaretlerini Süleymanpaşa ilkokuluna yapan kaymakam Kadir Kıcıroğlu’nun eğitim öğretime vermiş olduğu önemi gözler önüne sermiş oldu. Geçtiğimiz günlerde gündem yaratan engellilerle ilgili sözleriyle sebebiyle yanlış anlaşıldığını dile getiren Tekirdağ Milletvekili T. Ziyaeddin Akbulut okulda engelli bir öğrenci ile ilgilenirken yaşanan bu kötü konudan duyduğu üzüntüyü bir kez daha yineledi.

Okul müdürü Halil Tanrıverdi de bu gün ilköğretim haftası sebebiyle Süleymanpaşa ilçemizin kaymakamı ve Milletvekilimiz T. Ziyaeddin Akbulut ve beraberindeki misafirlerimize okulumuza yaptıkları ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür ederim dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :