Dolar : Alış : 3.4973 / Satış : 3.5036
Euro : Alış : 4.1170 / Satış : 4.1244
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG27°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 32473 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Tekirdağ Barosu Yeni Hizmet Binası Açıldı

29 Kasım 2016 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»Tekirdağ Barosu Yeni Hizmet Binası Açıldı
Tekirdağ Barosu Yeni Hizmet Binası Açıldı

Vali Mehmet Ceylan, Tekirdağ Barosunun Yeni Hizmet Binasının açılış törenine katıldı.

Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’mızın okunmasının ardından başlayan törende ilk olarak Tekirdağ Barosu Başkanı Av. Erhan Sezer bir konuşma yaptı.

Erhan Sezer yapmış olduğu konuşmasında 1958 yılında 24 avukatın bir araya gelmesi ile açılan Tekirdağ Barosuna bugün yaklaşık 700 avukatın üye olduğunu belirterek, “Yeni hizmet binamızın Baromuza kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Baro Başkanı Av. Erhan Sezer’in ardından Tekirdağ Barosu Eski Başkanı Av. Huriye Altay Erol ve Barolar Birliği Genel Sekreteri Av. Güneş Gürseler birer konuşma yaptılar.

Ardından Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Metin Feyzioğlu bir konuşma yaparak yeni hizmet binasının Tekirdağ’ımıza hayırlı olmasını diledi.

Törende konuşma yapan Vali Ceylan, konuşmasında, “Avukatlarımızın çalışmalarına katkı sağlayacak, hem eğitimlerini gerçekleştirecek, hem birlikteliklerini pekiştirecek, hem de sıkıntılarını – sorunlarını gözden geçirme imkânı elde edebilecekleri yeni hizmet binasının, Tekirdağ Baromuza, avukatlarımıza ve de tüm Tekirdağ’ımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Açılış törenine Vali Mehmet Ceylan’ın yanı sıra; Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Metin Feyzioğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcısı Fevzi Büyüktümtürk, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, İl Jandarma Komutanı Albay Erdal Eren, Türkiye Barolar Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri, Tekirdağ Barosu Başkanı Av. Erhan Sezer ve Yönetim Kurulu Üyeleri, protokol üyeleri, yargı mensupları ve avukatlar katıldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :