TBMM BAŞKANI ŞENTOP’TAN EKONOMİK İSTİKRAR KALKANI PAKETİNE İLİŞKİN AÇIKLAMA

TBMM BAŞKANI ŞENTOP’TAN EKONOMİK İSTİKRAR KALKANI PAKETİNE İLİŞKİN AÇIKLAMA
19.03.2020

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı perspektifler ve onlara göre alınan tedbirlerin çok önemli olduğunu belirterek, “Dünyanın ve ülkemizin içinden geçtiği belirsizlik sürecinde vatandaşlarımız için yol gösterici mahiyette.” dedi.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Çankaya Köşkü’nde başkanlık ettiği Koronavirüsle Mücadele Eş Güdüm Toplantısı’nın ardından açıkladığı Ekonomik İstikrar Kalkanı paketine ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu.

TBMM Başkanı Şentop, şunları kaydetti:

“Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı perspektifler ve onlara göre alınan tedbirler çok önemli. Dünyanın ve ülkemizin içinden geçtiği belirsizlik sürecinde vatandaşlarımız için yol gösterici mahiyette. Bu süreçteki mücadelede olmazsa olmaz ikinci ayak, vatandaşlarımızın sükunetle ama titizlikle ve kararlılıkla yetkili mercilerin açıkladığı tedbirlere uymasıdır. Kendimizi, birbirimizi, milletimizi düşünerek, sorumluluk içinde davranmak çok önemli. Özellikle evden çıkmamak ilk kural. Bu zor günleri hep birlikte dayanışma ile aşacağız inşaAllah.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.